Paralaksa tła
 

Aby się z nami skontaktować mailowo kliknij na przycisk poniżej


Wiadomość email

lub


Zadzwoń do nas i poproś o wsparcie 609 565 458

 

Od jakiego minimum drukarnia przyjmie zlecenie?
Nie jest określone minimum - wydrukujemy nawet mniej niż pół metra kwadratowego. Niestety musimy się liczyć wtedy z dodat­kowymi kosztami materiału na tzw. rozbieg.
Jaką rozdzielczość powinna mieć grafika przesyłana do druku?
Grafikę, logotypy lub znaki graficzne najlepiej przesyłać jako tzw. krzywe. Wszelkie fotografie w jak największej rozdzielczości, czyli o jak największej liczbie pikseli. Można przyjąć, że zdjęcie będzie dobrze wyglądało gdy liczba pikseli równa się liczbie milimetrów na wydruku.
Jakie terminy są standardem w drukarni?
Jeśli drukarnia posiada zatwierdzony projekt, to druk odbywa się w dniu następnym lub najpóźniej za dwa dni. Pozostaje oczywi­ście jeszcze kwestia obróbki introligatorskiej (wykonywana przeważnie w dniu druku) lub np. wykończenia w szwalni.
Czy jest możliwy druk kolorami PANTONE?
Plotery wielkoformatowe nie posiadają osobnych kanałów farbowych, a co za tym idzie, wszystkie kolory PANTONE są konwerto­wane na kolory CMYK.
Jaka jest maksymalna szerokość druku?
W zależności od rodzaju techniki druku, można przyjąć, że szerokość druku dla sublimacji to 2,5 m, dla druku UV - 1,6 m i dla ekosolwentu - 1,6 m. Długość uzależniona jest od zastosowanego materiału.

Wyślij wiadomość przez formularz kontaktowy

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Załącznik (maksimum: 3mb)