Usługi

Świadczymy usługi już od formatu A4, ale wydrukujemy też ponad 1000 m2 dziennie

 

 

USŁUGI OFEROWANE PRZEZ DRUKARNIĘ

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku metodą sublimacji. Przyjmujemy zamówienia poczynając od niepełnego metra kwadratowego, a jednocześnie jesteśmy w stanie wydrukować nawet tysiąc metrów bieżących dziennie przy szerokości 1,6 m. Szerokość maksymalna druku sublimacyjnego i kalandrowania to 2,5 m. Wykonujemy wydruki na materiałach własnych oraz powierzonych.

Uzupełnieniem metod druku w naszej drukarni, jest technika ekosolwentowa i UV.


 

OFERTA:

USŁUGA KALANDROWANIA

Wykonywana na maszynach szerokości 1,6 i 2,5 m. Usługa dostępna bez czasu oczekiwania, zaraz po złożeniu zlecenia.

ZADRUK PAPIERU TRANSFEROWEGO

Wykonywany na maszynach do druku sublimacyjnego do szer. 2,5 m. Usługa dostępna bez czasu oczekiwania, zaraz po złożeniu zlecenia.

ZADRUK NA TKANINACH

Wykonywana na maszynach o sze­rokości 1,6 i 2,1 m. Usługa dostępna bez czasu oczekiwa­nia, zaraz po złożeniu zlecenia. Informacje o dostępnych rodzajach tkanin u sprzedawcy.

ZADRUK TKANIN TAPICERSKICH

Wykonywany metodą sublimacji na tkaninach poliestro­wych (lub z jego przeważającą domieszką) oraz metodą UV na materiałach powlekanych (szerokość maksymalna 1,6 m).

ZADRUK NA TKANINACH POWIERZONYCH

wykonywany na maszynach szerokości 1,6 i 2,5 m. Usługa dostępna bez czasu oczekiwania, zaraz po złożeniu zlece­nia na szerokość do 1,6m. Przy większych szerokościach terminy ustalane z kierownikiem drukarni.

DRUK SOLWENTOWY

dostępny dla szer. 1,6 m. Drukujemy na materiałach własnych i powierzonych. Oferujemy jednocześnie lamino­wanie maszynowe laminatem płynnym.

DRUK METODĄ UV

dostępny dla szer. 1,6 m. Długość ograniczona rozmiarem materiału. Drukujemy na materiałach własnych i powierzonych. Terminy do ustalenia z kierownikiem drukarni.